4 priežastys pasirinkti vietinį automatizavimo sprendimų tiekėją

Gamybos procesus modernizuojantys Lietuvos verslai ieškodami būdų didinti veiklos efektyvumą atsižvelgia į geografinę tiekėjų padėtį. Pastaruoju metų tarp gamybos bendrovių yra pastebima tendencija pagrindines apdirbimo stakles įsigyti jas užsakant iš užsienio, o reikalingus automatizavimo sprendimus diegti pasirenkant vietinius tiekėjus. Tokia praktika turi ne vieną priežastį – nuo siekio sutaupyti iki sklandesnio poreikių išpildymo.

Projektavimas pagal individualius poreikius

Bendradarbiauti su vietiniu gamybos automatizavimo paslaugas siūlančiu tiekėju įmonės nusprendžia pirmiausia dėl galimybės gauti individualizuotus sprendimus. Vietiniai tiekėjai kur kas geriau supranta savo srities įmonių poreikius, ir įsigilinę į unikalius įmonės reikalavimus, gali daug lengviau sukurti sprendimus, atitinkančius konkrečius reikalavimus.

Lankstumas ir sklandi komunikacija

Prieš tiekėjui imantis inžinierinio planavimo, aptariami visi techniniai klausimai: išsigryninamas automatizacijos poreikis, aptariami ribojantys veiksniai, atsižvelgiant į jau turimą įranga ir kitos detalės. Dirbant su vietiniu tiekėju visas šis procesas yra sklandesnis – galima bendrauti akis į akį, daryti korekcijas, nedelsiant gauti atsiliepimą, prireikus tiekėjo atstovai gali atvykti į kliento gamybines patalpas ir greičiau išspręsti su planavimu susijusius techninius klausimus. Galiausiai, aiškus bei veiksmingas ryšys tarp tiekėjo ir kliento šioje srityje tampa sėkmingo projekto garantu.

Geresnė kaina bei ženkliai mažesni pristatymo išlaidų kaštai

Bendradarbiaudamos su patikimais vietiniais paslaugų teikėjais gamybininkai sutaupo, kadangi šalyje veikiančios įrangos tiekimo įmonės gali pasiūlyti mažesnes kainas dėl mažesnių pridėtinių išlaidų, kurios būdingos užsienio tiekėjams. Taip pat perkant automatinę įrangą iš kuo arčiau gamyklos esančių rankų galima sumažinti arba visai išvengti siuntimo išlaidų. Be to, taip galima užtikrinti, kad įranga bus atgabenta greitai ir nepažeista.

Greitas reagavimas ir pagalbos suteikimas

Įrangos prastovos gali turėti didelės įtakos verslui. Pagalbos iš užsienio tiekėjo gali tekti palaukti, o tai reiškia – didesnes išlaidas, kartais gal ir nuostolius. Tuo tarpu vietiniai paslaugų teikėjai į klientus ištikusias netikėtas situacijas yra pasirengę reaguoti greitai, išsiunčiant specialistus teikti pagalbos paslaugas ar pristatant atsargines dalis. Laiku pašalinti trikdžiai ženkliai sumažina prastovos laiką.

Surasime optimalų būdą, kaip automatizuoti Jūsų gamybą

Susisiekite konsultacijai:

Kontaktai